Ordonanta judecatoreasca Nouă

Buna ziua. E posibil de adresat in instanta de judecata privind eliberarea ordonantei judecatoresti pentru a cere incasarea datoriei pe serviciile locativ-comunale in baza bonului de la Infocom? Face parte acest Bon (ordin de incasare) din facturile scadente care sunt reglementate in art. 345 lit. n) din Codul de procedura civila?

  • Nume: Anonim
  • Data: 2020-03-24
  • 0

RĂSPUNSURILE PARAJURIȘTILOR (0)