Cumparare casa

Buna ziua este posibil de cumparat o casa care este lasata mostenire unui minor? Multumesc

  • Nume: Andrian Dorin
  • Data: 2021-11-14
  • 1

RĂSPUNSURILE PARAJURIȘTILOR (1)

Șchiopu Veronica

Data: 2021-11-18

bună ziua,da puteți procura însă este necesară Autorizare din partea Autărității tutelare locale , în temeiul art.139, aln.1, lit.a )din Codul Civil nr.1107 din 06.06.2002